Başkanın Mesajı

Muto Çelik ailesi olarak büyük  hayallerle başladığımız iş hayatımızdaki hedeflerimizi  her geçen gün büyüterek ve daha ilereye taşıyarak devam etmekteyiz.Kurumumuz gerek yurt içi gerekse yurt dışında birçok başarılı çelik projeye imza atmıştır.Sanayicilik deneyimlerimizde ve edinmiş olduğumuz tecrübemizle bu piyasada öğrendiğimiz tek bir olgu vardır,sanayiciliğinizi eğitimle desteklemiyor iseniz uzun süreli bir başarıya ulaşmanız mümkün değildir.

Muto çelik  vakfı olarak kurmuş olduğumuz Çelik Yapı Akademisiyle Muto Çelik ailesi olarak bizim amacımız insanlarımızın hayatlarını zenginleştirmek,onlara yaşanabilir mekanlar oluşturmaktır.Bu gayeye hizmet etmek için  eğitimler sunuyoruz, çelik yapı eğitimlerine destek vererek çelik yapıların memleketimizdeki kullanımını ve aynı zamanda kalitesini artırmayı hedeflemekteyiz.

Kurumumuzda düzenlemiş olduğumuz sürekli eğitimlerle çelik yapılarının boyutlandırılmasında mükemmeliği teşvik ederek cağdaş ve modern   çelik yapılarının inşaasını yapmayı kendisine ilke edinmiştir.

Çelik yapı akademisi araştırma ve keşif yoluyla bilim ve teknolojinin sınırlarını geleceğin mühendislerini yetiştirmek katılımcı ve sorgulayan bir mühendis topluluğu oluşturabilmek için kurulmuş akademik ve bilimsel bir kuruluştur.

Yenilik ve eğitim bugün  bu iki konu çelik yapı akademisini hala etkilemeye ve heyecanlandırmaya devam etmektedir.Bu gün çelik yapı akademisi olarak Türkiye sanayisine kazandırmış olduğumuz 500 den fazla katılımcımızla Türkiye çelik sektörünü ciddi anlamda destek saglamaktayız.Temel amacımız Çelik yapı akademisi kültürünün tüm Türkiye ye yaymaktır.

Bu web sitesi ,bizim çeşitli akademik, eğitim ve uygulamaya dönük heyecan verici projeler hakkında bilgi vermek amaçıyla kurulmuştur.Ziyaret ettğiniz için teşekkür eder, kalitemizi artırmak adına görüş ve önerilerinizi  bizimle paylaşmanızı rica ederiz.
Saygılarımızla,

Değişim bilgiyle başlar...
Mustafa ÇİÇEK
İnş.Müh.