Çelik arakat ve asma kat sistemleri

Çelik yapı akademisi mödüler ofis sistemleri , bölme duvarlar , çelik arakat asma kat sistemlerinin imalat ve montajını yapmak için İstanbul'da kurulmuş, konusunu dünyada en iyi yapabilmeyi kendisine hedef koymuş bir kuruluştur. Hergün kaliteyi artırma hedefli bir kuruluş olarak oluşturulmuş bir üretici firmadır.

Metodoloji :

  • Şirketimizdeki deneyimli mimar, mühendis kadromuzla yerinize gelip üçretsiz keşif yapıp talebiniz doğrultusunda ,ilgili şartnamelere uygun statik açıdan sağlıklı projeler üretip onayınıza sunuyoruz.

 

 

  • Detay ve uygulama çizimlerimizi eksiksiz ve hatasız olarak proje ekibimiz tarafından hazırlayıp onayınıza sunuyoruz.

 

 

  • Hazırlanmış imalat detay projelerine uygun olarak deneyimli montaj ekibimiz tarafından yapınızın montajı yapıyoruz.

 

 

  • Çelik yapı akademisi olarak yapılarımızı çevre dostu ve çevreye duyarlı olarak inşaa etme temel gayemizdir.

 

 

Çelik Arakat Asma Kat Sistemleri :

Çelik yapı akademisi olarak amacımız ,nihayi kullanıcılarımızın yeni bina inşaatı veya kiralama maliyetleri ödemeden, talebleri olan ilave yaşanabilir mekanların oluşturulmasına olanak sağlamaktadır.

 

 

Bu çok amaçlı yapılar depolar,üretim tesisleri,ofisler ve mağzalarınız ihtiyaçı olan ilave alanları kazandırmak için %100 yerli sermaye ve %100 yerli mühendis güçüyle sizin için üretilmektedir.

Tasarım felsefemiz güvenli verimli çalışma ortamı için uygun faydayı sağlayacak detaylar türetmektir.

 

 

  • Çelik ara kat asma kat sitemleri tasarımı :

Çelik yapı akademisi olarak çok çeşitli özel gereksinim arakat ve asma kat sistemlerinin modellenmesinde ve uygulamasında uzmanız.

 

 

Biz son kararımızı sizin çalışma verimliliginizi artırmak güvenlik ihtiyaçlarınızı net ve eksiksiz karşılayacak biçimde sorular sorarak tamamlıyoruz.

 

 

Çelik arakat tasarımı sadece üzerine gelecek yükü ve ebatlarını belirterek yapılacak kadar basit bir çözüm değildir.Kullanım amacına göre degişir iş bu yüzden tasarım gerektirmektedir.Tasarlamış olduğumuz çelik asma katlarımızın tamamı uluslararası geçerliliği olan yönetmelik ve standarlara göre yapılmaktadır.

 

 

Etkin maliyetli çözüm yaygın kullanım amacı ve kullanım amacına göre bağlantı detayları ve döşeme detayları türeterek imalat ve montajdan sonrada sürekli sizin yanınızda olamayı çelik yapı akademisi olarak ilke edindik.

  • Çelik Asma Kat Ara Kat Döşeme Seçenekleri :


Konusunda uzman mimar ve mühendis kadromuz sizin için uygun döşeme seçeneginizi sizin görüşlerinize sunmaktadır.

 

Trapez üzeri OSB Genişletilmiş Sac Trapez üzeri OSB + Sac

 

Trapez üzeri sac Trapez üzeri plywood Kompozit