Çelik koruma korkuluk sistemleri

Çelik yapı akademisi olarak endüstriyel koruma ve korkuluk sistemleriyle değerli varlıklarınızı korumayı kendimize hedef şeçtik.Bünyenizde çalıştırdığınız işçilerin makina,yükleme, raf sistemlerinden kaynaklı meydana geleçek olan kazaları engelleyebilmek için endüstriyel çelik koruma ve korkuluk sistemleri geliştiriyoruz.

Ürünlerimizi tamamı yüksek dayanımlı endüstriyel tozboya ile boyanmaktadır.Toz kaplamalı ürünler daha yüksek su direnci ve korozyona karşı dayanım daha, parlaklık ve sertlik sunmaktadır.

  • Konut, şantiye koruma ve güvenlik sistemleri :

Konut ve şantiye alanlarınınzın güvenliği, oluşabilecek kazaları engellemek ve herşeyden önce insan hayatını garantiye almak için geliştirdiğimiz koruma sistemlerimizle hep yanınızdayız...

 

  • Forklift güvenlik bariyeri :

 

 

 

 

 

 

 

Forklif trafiğinden çalışanların ayrılması, personel yürüyüşü için güvenli ortamlar oluşturmaktadır.Taşınması ve kurulması çok kolaydır.Korozyon dayanımı yüksektir.

  • Raf koruyucu bariyeri :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raflarınızda meydana gelecek çarpma ve darbelere karşı raf sistemlerinizi korur.

  • Kolon koruyucu bariyeri :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolonlarınızda forklift ve işletme durumlarından kaynaklı meydana gelecek çarpma ve darbelere karşı kolon sistemlerinizi korur.

  • Araç durdurucu (stoper ) bariyeri :

Çalışanlarınızı korurken forklif , kamyon kazalarını engellemek ve otoparklardaki araçları çarpmaya veya hasar görmeye karşı engellemek amaçıyla tasarlanmıştır.