Hadde çelik yapı sistemleri

Çelik yapı akademisi ülkemizin ve çevre ülkelerimizin ihtiyacı olan çelik konstruksiyon imalat ve montaj ihtiyacına cevap verebilmek adına İstanbul'da kurulmuş bir kuruluştur.Proje ,üretim ve montaj gibi disiplinleri bünyesinde çözebilen kombine bir kuruluştur.


Değişen ve rekabetin hergeçen gün arttığı dünyamızda düşük teklif sağlamak tek başına artık yetmemektedir,daha fazlasını yapmanız gerekmektedir.Kurum olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarini karşılamak onlara değer vererek ,sektörde uzun vadeli müşteri ilişkileri yatırım ve kalite sağlayarak ürünlerimizi zamanında tam ve eksiksiz teslim etmek temel ilkemizdir.

 


Firma olarak üretken , mükemmeliğin peşinde koşan , geliştiribilir ve sürdürülebilir büyüme politikasıyla yarınımıza kararlı adımlarla ilerlemekteyiz.

Tekniker düzeyindeki bütün elemanlarımız yönetim bilgi sistemi ile birbirine bağlıdır,ayrıca tasarım mühendislerimizle tekniker kadromuz arasında ayrıca bir bağlantı vardır buda şirket içerisindeki yatay ve dikey bilgi akışının eksiksiz ve hatasız olarak akmasını sonuç olarak kaliteli ürün imalatına olanak sağlamaktadır.

 Kurumumuzun mühendislik kadrosu Türkiyenin en deneyimli ve kaliteli kadrosudur.Tasarımlarımız bugün piyasada mevcut olan en son ve uzmanlık gerektiren yapısal analiz programları kullanılak yapılmaktadır..Bu tür yazılımlar sayesinde ileri elastik / plastik analizler yapılarak mümkün olan en ekonomik çelik malzemeler kullanılmaktadır.Yapısal analizler,tasarımlar ve detaylar böylelikle en ekonomik şekilde boyutlanmış olmaktadır. İmalatlarımızın tamamını Kartal ve Ümraniye'de bulunan tesislerimizde yapmaktayız.

 

 

Kurumumuzun tasarım ofisi ülkemizin en etkileyici bölümlerinden biridir.Bilgisayar destekli tasarım iş bölümlerimiz arasındaki hızlı geçiş , doğru eksiksiz çizimler nitelikli imalatın temel gereksinimleridir.
Bu ilkelerimizi yerine getirebilmek adına her gün büyük bir heyecanla ve istekle işyerimize koşmaktayız.

 

Çelik yapı akademisi olarak imalat ve montajını yaptığımız binalar ve ürünlerimiz :

 1. Fabrikalar
 2. Depolar
 3. Alış veriş merkezleri
 4. Çelik arakat asma kat
 5. Tarımsal binalar
 6. Okullar
 7. Acil durum yapıları
 8. Endüstriyel çelik kapılar
 9. Koruma ve korkuluk sistemleri
 10. Kafes yapıları
 11. Trafo yapıları
 12. Spor komplekleri
 13. Havacılık yapıları