Hafif çelik yapı sistemleri

Çelik yapi akademisi olarak memleketimizdeki ve dünyadaki insanların yaşam alanlarının kalitesini artırmak için kurum olarak hafif çelik yapıların imalat ve montajını yapmaktayız.

 

Dinamik ekibimiz ve yenilikçi teknik personelimizle dünyadaki yenilikleri takip ederek bu yenilikleri memleketimize getirmek ve detayları daha ileriye götürmek için var güçümüzle çalışmaktayız

 

2009 yılından beri piyasamızın ihtiyacı olan ticari ve konut projeleri için soğukta şekillendirilmiş çelikden(hafif çelik) mamul taşıyıcı çelik çatı ,çelik döşeme, duvar çerçeve elemanlarınının tasarımı ,imalatı ve montajını sağlamaktayız.


Çelik yapı akademisi olarak mevcut en gelişmiş soğukta(ince cidarlı) şekillendirilmiş çelikden mamül çelik makas ve panel sistemlerigeliştirmekteyiz.Konut ve ticari kurumların ihtiyacı olan duvarlar , tavanlar ve hatta zemin duvar ve hafif çelik makas imalatı ve montajı ihtiyacını karşılamaktayız.

 

Kurum olarak %100 müşteri memnuniyetini hedef koymamızın mevcut başarımızın temel sırrıdır.

  • Soğukta şekillendirilmiş ( hafif çelik ) çerçeve sistemleri :


Tesisinizin ihtiyacı olan mekanları hafif ekonomik bir o kadarda sağlam inşaa edebilmeniz için kurumumuzun ğeliştirdiği bir sitemdir.Biz en profesyonel çözümleri, mühendislik bilgimizle harmanlayarak müşterilerimizin dikkatini çekmek ve tasarımda sektörde yüksek kalitede soğukta şekillendirilmiş (hafif çelik) malzeme kullanarak hafif çelik, hadde çelik ve prefabrike çelikle kombine çözümler sağlamaktır.


Soğukta şekillendirilmiş ( hafif çelik ) çatı makası sistemleri :


Kurumumuz soğukta şekillendirilmiş (hafif çelik) çatı makasları ve çatı makas sistemleri konusunda lider tasarımcı ve üretici bir firmadır.Kaliteli ve nitelikli inşaatlar bütün yapı sisteminin bir bütünlük içerisinde ve tasarım dahilinde yapılmasından başlamaktadır.İşte camiler,restoranlar,oteller, bankalar,ofis binalarınız için ihtiyacınız olan tasarımı ve imalatı kurumumuz tarafıdan temin edebilirsiniz.

 

  • Panel duvarı sistemleri :


Çelik yapı akademisi olarak kurumunuzun ihtiyacı olan panel sistemlerini daha yüksek tasarım kabiliyeti ile tasarlar imalat ve montajını hızlı bir şekilde tamamlarız.Kurumumuzun imalatlarıyla eksiksiz uyum ve esnek tasarım seçenekleri sunmaktadır.