Çelik Uygulama Referansları

Etiler ULUS 29 restoran inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından tamamlanmıştır...

İstanbul Etilerde bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait ULUS 29 restoran binası yapısı, inşaat  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Zeynep FADILLIOĞLU ile çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


Astoria AVM BAFETTO restoran çelik arakat asma kat yapısı imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan ASTORIA AVM içerisinde yer alan BAFETTO restoran çelik arakat asmakat yapısı kurumumuz tarafından yapılmış olup statik hesaplarının tamamı bünyemizde yapılmıştır

Devam...


Kanyon AVM KİVA restoran inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.

İstanbul Levent Kanyon AVM içerisinde bulunan KİVA restoran inşaat işlerinin tamamı kurumuz tarafından yapılmıştır.

Devam...


Beylikdüzü Çelik Konstrüksiyon Okul İnşaatı İmalat ve Montaj İşlerini Tamamladık.

İstanbul Beylikdüzünde yapımı tamamlanan çelik konstruksiyon okul yapısının tamamının imalat ve montajı kurumumuz tarafından yapılmış olup, statik hesaplarının tamamı firmamız tarafından yapılmıştır.

Devam...


Etiler Nusret Kebapçı binası inşaat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından tamamlanmıştır.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, inşaat  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


Etiler Nusret Kebapçı betonarme bina güçlendirme imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, çelik güçlendirme  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


Etiler Nusret Kebapçı çelik restoran yapısı imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, çelik konstrüksiyon  işlerinin tamamının imalat ve montaj işleri kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


Etiler Nusret Kebapçı betonarme temel imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, betonarme temel yapısı işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


Etiler Nusret Kebapçı kazı ve hafriyat işlerini tamamladık.

İstanbul Etiler’de bulunan Bir Doğuş Grubu iştiraki olan D-REAM firmasına ait NUSRET Kebapçı restoran binası yapısı, kazı ve hafriyat işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.Proje kapsamında Sn.Sinan Erül’le çalışılmış olup,  projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


Hürriyet Tütün Mamulleri A.S Çelik arakat, çelik asmakat yapısı imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Anadolu Yakası O.S.B.de  yer alan Hürriyet Tütün Mamulleri A.Ş ye ait depo binasına çelik arakat, çelik asmakat yapısını 7 gün gibi kısa bir sürede tamamlayarak teslim ettik.Proje kapsamında mevcut zemine herhangi bir kolon yerleştirmeden arakat uygulaması tamamlanmış ve üzeri 22 mm MDF ile kaplanmıştır.Projelerinin tamamı kurumumuz bünyesinde gerçekleştirilmiştir.

Devam...


Victoria s Secret Akasya Magzası Çelik Arakat, Çelik Asmakat Yapısının İmalat ve Montaj İşlerini Tamamladık...

İstanbul Acıbademde bulunan Akasya Victoria s Secret magzası çelik arakat, çelik asmakat yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık mevcut proje kapsamında bütün taşıyıcı elemanlar tepe kirişlerini bağlanılarak sistemde hiç kolon kullanılmadan çözüm geliştirilmiştir.

Devam...


İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi Çelik Poliklinik Binası İmalat Montaj ve Çatı Çephe Kaplama İşlerini Tamamladık.

İstanbul Esenyurt Devlet Hastanesi çelik poliklınik binası imalat, montaj işleri ve çatı çephe kaplama işlerini tamamlamış bulunmaktayız.Projenin statik hesaplarının tamamı kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından yapılmıştır.

Devam...


İstanbul Romanlar Kültür Merkezi Çelik Konstruksiyon Çatı İmalat, Montaj ve Çatı Cephe Kaplama İşlerini Tamamladık.

İstanbulda yapımı tamamlanan Romanlar kültür merkezi çelik konstruksiyon çatı imalat, montaj ve çatı cephe kaplama işlerini tamamladık.

Devam...


VSY BİOTECHNOLOGY Depo Binası Çelik Konstruksyon İmalat Montaj İşleri ve Çatı Cephe Kaplamasının Yapılması İşlerini Tamamladık.

İstanbul Tuzla organize sanayi bölgesinde  bulunan VSY BIOTECHNOLOGY çelik konstruksiyon depo binası anahtar teslim imalat ve montaj işlerini tamamlamış bulumaktayız.Proje kapsamında çelik konstruksiyon yapının kurulması, Çatı çephe kaplamalarının yapılması,antistatik yer zemininin yapılması, mekanik işlerinin tamamı kurumumuz tarafından yapılmıştır.

Devam...


DÜNYADA İLK....

Merkezi İstanbul Hadımköyde bulunan Aksal tekstile ait Nonwoven üretim makinalarının çelik taşıyıcı platformu imalat ve montaj işlerini tamamladık.Toplamda 300 tonf lik makina ağırlıgı ve 1400 devir/dk çalışma kapasitesi olan makinalar 4 katlı betonarme binanın ikinci katına yerleştirilmiştir.Dünyada bu makinalardan 3500 adet kurulmuş olup daha önce  hiçbiri vibrasyondan kaynaklı ara kata yerleştirilememiştir.Ama kurumumuz deneyimli mühendisleri tarafından tasarımda makinaların alt kısımlarına özel vibrasyon sönümleyicileri, betonarme kısımla olan ara yüzeylere  5 N/mm2 taşıma kapasiteli elastomerik mesnetler yerleştirilmiş ve sisteme iki doğrultuda serbestlik verilmiş.Böylelikle makina vibrasyonları en aza indirgenmiştir.Emeği geçen tüm  ekibimize şükranlarımızı sunuyoruz...

Devam...


İstanbul Hadımköyde bulunan MGT filtre fabrikası hafif çelik arakat ,hafifçelik asmakat yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Hadımköyde bulunan MGT filtre fabrikası hafif çelik arakat ,hafifçelik asmakat yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık.Proje kapsamında tamamı hafif çelikden müteşekkil taşıyıcı elemanlar üretilip çelik konstruksiyon karkas kurulmuştur.Alt kısımdaki mekanı  daraltmamak adına kolon kullanılmamış olup bütün karkas betonarme elemalara ankre edilmiştir.Döşeme katmanı 11mm + 11 mm çift kat OSB den kurgulanmıştır. Fabrikanın imalat ve üretetimine engel olunmadan 300 m2 alan 10 gün gibi kısa bir sürede faliyete alınmıştır.

Devam...


Tubitak Marmara Araştırma Merkezi Gebze yerleşkesinde bulunan çelik konstruksiyon teras yapılarının imalat ve montaj işlerini tamamladık.

Tubitak Marmara Araştırma Merkezi  Gebze yerleşkesinde bulunan çelik konstruksiyon  teras yapılarının imalat ve montaj işlerini tamamladık.Proje kapsamında çelik konstruksiyon imalat ve montajının yapılması, galvaniz saçdan yağmur derelerinin teşkili ve pencere kapı lentolarının imalatları yapılmıştır. Statik hesapların tamamı kurumumuz deneyimli mühendis kadrosu tarafından yapıldı.  

Devam...


İstanbul Acıbademde yapımı tamamlanan Gölkule bloklarında çelikarakat ,çelik asmakat yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Acıbademde yapımı tamamlanan Gölkule bloklarında çelikarakat ,çelik asmakat yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık.Proje kapsamında mevcut yapının içerisine kullanım alanını maksimumda tutabilmek için kolon kullanılmadan mevcut betonarme elemanlara ankre edilerek yapının kurgusu tasarlandı, bir hafta gibi kısa bir sürede mekanın kullanım alanı iki katına çıkarıldı.Statik hesapların tamamı kurumumuz deneyimli mühendis kadrosu tarafından yapıldı.  

Devam...


İstanbul Sarıyerde bulunan Koç Üniversitesinin çelik konstruksiyon otopark yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık.

İstanbul Sarıyerde bulunan Koç Üniversitesinin çelik konstruksiyon otopark yapısının imalat ve montaj işlerini tamamladık.Proje kapsamında çelik konstruksiyon karkasının imalatı ve montajı yapılıp çatısı ve çephesi trapez saç kaplama malzemesiyle kaplanmıştır.

Devam...


Golden Key çelik konstruksiyon otel binası imalat ve montaj işlerini tamamladık.

Yapımı Marmaris'de planlanan Uyar Group Golden Key otelin marmaris yerleşkesi 3 hafta gibi kısa bir sürede tamamlanarak hizmete açılmıştır.Proje kapsamında çelik konstruksiyon yapısının imalatı, montajı, ankraj elemanlarının yerine aplikasyonu, kompozit döşemenin oluşturulması, kayma studlarının çakılması işlerinin tamamı kurumumuz tarafından kordineli ve çok kısa bir sürede tamamlanmıştır.

Devam...


Sonraki>